Spragile
Sveiki atvykę į Spragilės Svetaine!
Norėdami tapti bendruomenės dalimi, prisijunkite arba prisiregistruokite!
Edvinaskas
Edvinaskas
Įkūrėjas Spragilės Komanda Žaidėjas Moderatorius
Čia dar nėra sienos "post".
Prisiregistravo:
Prieš 22 dienas
Paskutinį kartą matytas:
Prieš 9 dienas
Profilio Peržiūros:
47
Discord Vardas:
Edvinaskas#0001
Turite daiktų, kurie jums nereikalingi ir norite juos parduoti?Bandykite laimę ir siūlykite serverio žaidėjams forume savo daiktus!Atidarykite naują temą šioje skiltyje ir pasinaudokite mūsų sukurtu šablonu! Šablonas: 1. Jūsų Minecraft Slapyvardis: 2. Parduodamas daiktas: 3. Papildomas komentaras: DĖMESIO: Atsakymus rašykite su kitą spalvą, kuri nesusilietu su klausimu! Pavyzdys, kaip turėtu būti užpildytą: 1. Jūsų Minecraft Slapyvardis: PetrasMC2. Parduodamas daiktas: Smaragdiniai Šarvai3. Papildomas komentaras: Būnu serveryje 18:30 dažniausiai. Jeigu ką, galima derintis laiką - parašyk po šia tema. Kaina už 1 dalį: 500 Lt! Kaina perkant visą seta 1850 Lt!  
Prieš 20 dienas
Radote Boxingo žaidime klaidą (bugą)?! Būtinai praneškite kuo greičiau apie klaidą (bugą)! Kai moderatoriai įvertins jūsų pranešimą, nuspres - ar tai klaidą (bugas) ir jei tai klaidą (bugas) jums suteiks įvairių žaidimo prizų! (prizų vertė gali skirtis nuo pačios rastos klaidos (bugo))Atidarykite naują temą šioje skiltyje ir pasinaudokite mūsų sukurtu šablonu! Šablonas: 1. Jūsų Minecraft Slapyvardis: 2. Kaip klaidą (bugas) veikia: 3. NEPRIVALOMA: Vaizdinė medžiaga: DĖMESIO: Atsakymus rašykite su kitą spalvą, kuri nesusilietu su klausimu! Pavyzdys, kaip turėtu būti užpildytą: 1. Jūsų Minecraft Slapyvardis: PetrasMC2. Kaip klaidą (bugas) veikia: Neina griauti Diamond Boxingerių3. NEPRIVALOMA: Vaizdinė medžiaga: Neturiu/Turiu: https://www.youtube.com/watch?v=gx8_iBO6Sig PATARIMAS: NUOTRAUKAS GALITE KELTI PER IMGUR PLATFORMA (Spausti čia)
Prieš 20 dienas
Čia galite siūlyti savo idėjas mūsų Boxingo žaidimui! Siūlykite savo idėjas aiškiai, tvarkingai suformoluokite sakinį ir galbūt jūsų idėja bus įgyvendinta!Atidarykite naują temą šioje skiltyje ir pasinaudokite mūsų sukurtu šablonu! Šablonas: 1. Jūsų Minecraft Slapyvardis: 2. Idėjos pavadinimas:3. Kaip idėja veikia: 4. Kuo ši idėja būtu veiksminga serverio žaidėjams: DĖMESIO: Atsakymus rašykite su kitą spalvą, kuri nesusilietu su klausimu! Pavyzdys, kaip turėtu būti užpildytą:   1. Jūsų Minecraft Slapyvardis: PetrasMC2. Idėjos pavadinimas: Patrumpintas beacono atsigeneravimo laikas3. Kaip idėja veikia: Vietoj 24h galėtu atsigeneruoti kas 12h4. Kuo ši idėja būtu veiksminga serverio žaidėjams: Bus įdomiau žaisti ir ne taip dažnai grindinti ir laukti kažkokio daikto.  
Prieš 20 dienas
Turite daiktų, kurie jums nereikalingi ir norite juos parduoti?Bandykite laimę ir siūlykite serverio žaidėjams forume savo daiktus!Atidarykite naują temą šioje skiltyje ir pasinaudokite mūsų sukurtu šablonu! Šablonas: 1. Jūsų Minecraft Slapyvardis: 2. Parduodamas daiktas: 3. Papildomas komentaras: DĖMESIO: Atsakymus rašykite su kitą spalvą, kuri nesusilietu su klausimu! Pavyzdys, kaip turėtu būti užpildytą: 1. Jūsų Minecraft Slapyvardis: PetrasMC2. Parduodamas daiktas: Protection 5 Knyga3. Papildomas komentaras: Knygą galite rasti aukcione. Kaina: 20k€ skyblock valiutos!  
Prieš 20 dienas
Radote Skyblocko žaidime klaidą (bugą)?! Būtinai praneškite kuo greičiau apie klaidą (bugą)! Kai moderatoriai įvertins jūsų pranešimą, nuspres - ar tai klaidą (bugas) ir jei tai klaidą (bugas) jums suteiks įvairių žaidimo prizų! (prizų vertė gali skirtis nuo pačios rastos klaidos (bugo))Atidarykite naują temą šioje skiltyje ir pasinaudokite mūsų sukurtu šablonu! Šablonas: 1. Jūsų Minecraft Slapyvardis: 2. Kaip klaidą (bugas) veikia: 3. NEPRIVALOMA: Vaizdinė medžiaga: DĖMESIO: Atsakymus rašykite su kitą spalvą, kuri nesusilietu su klausimu! Pavyzdys, kaip turėtu būti užpildytą: 1. Jūsų Minecraft Slapyvardis: PetrasMC2. Kaip klaidą (bugas) veikia: Norint gauti protection 5, reikia sujungti x2 Protection 4 knygas Anvile, bet niekas nevykstą, kai sujungi!3. NEPRIVALOMA: Vaizdinė medžiaga: Neturiu/Turiu: https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ PATARIMAS: NUOTRAUKAS GALITE KELTI PER IMGUR PLATFORMA (Spausti čia)
Prieš 20 dienas

Prisijungusi Administracija
Nėra prisijungusių administracijos narių.
Prisijungę Vartotojai
Nėra prisijungusių vartotojų.
Serverio Statusas
IP adresas
mc.spragile.lt
Įjungtas
0 / 1
Versija
Spragilė 1.17-1.19.x